ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  بسیار خب

  😉 قوانین و مقررات:

  1. ارسال تیکت بدون درج عنوان و توضیح کافی و شفاف ، بدون پاسخ بسته میشود و در ارسال تیکت از عناوین مناسب و توضیحات کافی استفاده بفرمایید .
  2. لطفا پس از ارسال تیکت منتظر پاسخ تیم پشتیبانی باشید و از ارسال چند تیکت پشت سر هم اجتناب بفرمائید ، چنانچه منتظر پاسخ سریع می باشید از طریق گفتگوی آنلاین اقدام فرمائید تا در روند رسیدگی به تیکتها خللی ایجاد نگردد و پاسخ دهی در سریعترین زمان ممکن انجام گردد .
  3. تیکتهای شما عزیزان توسط تیم پشتیبانی پاسخدهی میشود ، این تیم اجازه گفتگوی تلفنی ، اعلام شماره تماس شخصی و پشتیبانی جداگانه را ندارند و تنها وظیفه پاسخدهی در همان تیکت را خواهند داشت .
  4. در صورتیکه مشکل مطرح شده شما رفع شد لطفا تیکت را ببندید و برای سوالات جدید خود حتما تیکت جدید باز بفرمایید ، ارسال مجدد در تیکت قبلی بدون پاسخ باقی میماند و رسیدگی نمیگردد.
  5. پشتیبانی رایگان شامل تمامی محصولات خریداری شده از ما به مدت 6 ماه  پس از خرید میباشد این پشتیبانی شامل مشکلاتی که کاربران طی این زمان برای فایل ها ایجاد میکنند نمیباشد و تنها شامل مشکلاتی است که در فایل وجود دارد.
  6. پشتیبانی تیکتها به صورت 24 ساعته انجام میشود لطفا با شکیبایی خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.


  کاربران جهت تبادل اطلاعات لطفا از قسمت ورود و ثبت نام اقدام نمائید تا پروفایل خود ایجاد شود . ممنون از لطف شماامیرفتحی - ادمین وبسایت}