بارگذاری

👈 صدای خود را به متن تبدیل کنید( فارسی یا انگلیسی )

امروز یک سایت جذاب رو می خواهیم معرفی کنیم

تایپو کاملترین سامانه هوشمند آموزش تایپ ده انگشتی در ایران می باشد که دوست دارد شما را تبدیل به یک تایپیست حرفه ای نماید. این سامانه با استفاده از بهترین و موثرترین روش های آموزشی در کمترین زمان ممکن و با لذت خاصی تایپ ده انگشتی را به شما آموزش می دهد. تایپو پس از دو سال تلاش و با تحقیق و بررسی منابع داخلی و خارجی مختلف ساخته شد. این سامانه علاوه بر داشتن امکانات بسیار زیاد و متنوع آموزشی، پیوسته در حال افزودن قابلیت ها و ویژگی ها جدید نیز می باشد.

خیلی سریع تایپ کن

گزارشگیری حرفه ای !

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد سامانه تایپو میتوان به بخش گزارشگیری حرفه ای آن اشاره نمود که در مقایسه با سایر سایت های آموزش تایپ بخشی نوین و کاملی میباشد. شما از طریق بخش گزارشگیری این سامانه میتوانید مواردی همچون مدت زمان تمرین روزانه، وضعیت پیشرفت و… را در قالب نمودارهای متفاوتی مشاهده نمایید.

تبدیل گفتار به نوشتار یا تایپ صوتی ؟

تبدیل گفتار به نوشتار عملی است که صدا و حرف زدن شما را به متن تایپ شده تبدیل می کند. در بخش تایپ صوتی تایپو، شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان صدای خود را به متن و نوشته تایپ شده تبدیل کنید.

در حال حاضر این بخش فقط برای کامپیوتر و مرورگر کروم نسخه ۲۵ به بالا فعال است. اما به زودی برای تلفن همراه و مرورگر کروم نیز در دسترس خواهد بود.

راهنمای علائم :

دستور

علامت

فاصلهفاصله
ویرگول،
دو نقطه:
نقطه ویرگول؛
علامت سوال؟
علامت تعجب!

آموزش تایپ یا بازی کردن؟

اگر نگاهی به این سامانه بیندازید و یک درس آن را شروع نمایید، در همان ابتدا متوجه محیط جذاب و سهولت کار با آن خواهید شد. یادگیری با تایپو همانند یک بازی تایپ میماند و با پیشرفت شما در تایپ ده انگشتی این بازی جذاب تر از پیش خواهد شد. در واقع شما از طریق صفحه کلید هوشمند، راهنمایی های در هنگام تایپ و محیط ساده آن میتوانید به راحتی تایپ ده انگشتی را یاد بگیرید.

* همچنین در به روزرسانی جدید، بازی های جذاب آموزش تایپ افزوده شده است. 😁

اگر شما هم مثل ما دوست دارید به این سایت مراجعه کنید به لینک https://typeo.top/?c=cb7092 رفته و اول آموزش رایگان رو ببینید و اگر دوست داشتید اشتراک یکساله که واقعا بصرفه است رو انتخاب کنید . ۱۰ % هم تخفیف منتظر شما خواهد بود .

گردآورنده : امیر فتحی

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − چهار =

🛑 گوش بده به یاد روزهای خوب آینده و پرواز کن!

دسته بندی ها.

🤓 تبلیغات در سایت( روی عکس کلیک کنید)

🔄 فعالیت ما در اینستاگرام

🚀 ممنون از توجه شما

  • 0
  • 2
  • 11,637
  • 802,750

🔄 فعالیت ما در اینستاگرام

❤️️ ما عاشق کاری که می کنیم هستیم ❤️️